OPROGRAMOWANIE DLA HOTELU

S4H HOTEL & SPA

Zarządzaj pensjonatem, hotelem, bazą SPA

Sprawne zarządzanie obiektem noclegowym jeszcze nigdy nie było tak proste. Sporządzaj listę gości, wystawiaj rachunki i faktury, planuj pobyt, rezerwuj zabiegi spa. Połącz system z pozostałymi produktami S4H i zaoferuj swoim Klientom spokojny wypoczynek, a pracownikom bezstresową pracę.

więcej...

Używaj bogatego w funkcje, a jednocześnie czytelnego grafiku rezerwacji, aby obsługiwać gości w Twoim hotelu, jednocześnie planując ich zabiegi spa i wyżywienie. Na końcu pobytu swoich Klientów wydrukujesz rachunek lub fakturę jednym kliknięciem.

 

S4HBooking

System rezerwacji pokoi online

System rezerwacji pokoi S4HBooking to znakomite uzupełnienie programu S4H Hotel&Spa. Duże możliwości konfiguracji i prostota działania, jak również brak pośredników sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla każdego obiektu noclegowego.

wiecej...

System automatycznie wylicza cenę całego pobytu według cennika znajdującego się w programie hotelowym. Dodatkowo sprawdza ilość dostępnych pokoi, przekazuje rezerwacje do systemu i pomaga w dokonaniu zapłaty za pomocą systemów szybkich płatności.

 

S4HONLINE PanelManager

Dane sprzedaży i zakupów na telefonie

Aplikacja webowa, która synchronizuje się z programem S4H Chef. Za jej pomocą sprawdzisz ostatnią sprzedaż, zakupy, stan magazynów i wiele więcej. Wszystko to na ekranie tabletu, telefonu komórkowego, z dala od lokalu i za pośrednictwem internetu - wystarczy zalogować się w systemie.

wiecej...

W danych tych zawarte są informacje o bieżącej sprzedaży (z podziałem na dokumenty, produkty, pracowników), dane dokumentów zakupu, stanów magazynowych, a nawet dostępności pokoi. Aplikacja S4H PanelManager powstała z myślą o właścicielach i managerach firm, których praca nie kończy się po odejściu od komputera czy wyjściu z lokalu.

 

S4HONLINE
CleanRoom

Pokoje pod kontrolą

Aplikacja S4H CleanRoom to innowacyjne narzędzie wspomagające pracę housekeepingu w Twoim hotelu. Przy pomocy dowolnego urządzenia mobilnego połączonego z publiczną siecią internet Twój personel przekaże informacje o statusie pokoi i ewentualnych usterkach technicznych, a także rozliczy minibarek w każdym pokoju.

więcej...

Jej zaletą jest działanie na dowolnym nowoczesnym systemie operacyjnym jak również na dowolnym typie urządzenia (tablet, telefon). Dzięki temu nie ma potrzeby inwestowania w drogi sprzęt o określonych parametrach – wystarczy dostęp do internetu.

 

S4HONLINE
MiniBarek

Sprawne zarządzanie minibarkiem

S4HONLINE MiniBarek to moduł umożliwiający sprawne zarządzanie minibarkami w pokojach hotelowych. Dzięki tej aplikacji w sposób szybki i intuicyjny można rozliczać minibarki w pokojach i automatycznie wystawiać za nie obciążenia dla klientów.

wiecej...

Jej zaletą jest możliwość uruchamiania na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do Internetu. Nie jest wymagana osobna sieć dla pracowników czy dedykowane urządzenia. Wystarczy, że znasz swój login i hasło.