INWENTARYZACJE

Na podstawie lat doświadczeń przy inwentaryzacjach barowych, zgromadziliśmy wiedzę i potrzebne narzędzia aby zaproponować Państwu usługę outsourcingową polegająca na cyklicznych kontrolach stanów magazynowych barów, oraz prowadzeniu dokumentacji barowej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują państwo pewność i bezpieczeństwo wyników, nieobarczone manipulacjami, jak ma to często miejsce przy rozliczeniach, które wykonują sami pracownicy.
Działamy szybko, precyzyjnie i skutecznie dopasowując się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Jeżeli nie posiadają Państwo programu sprzedażowo - magazynowego chętnie pomożemy również w tym zakresie. W przypadku skorzystania z usług rozliczeń barów lub kuchni zaproponujemy bardzo atrakcyjne ceny na oprogramowanie, urządzenia oraz serwis.

PRZEPROWADZENIE SPISU Z NATURY MINIMUM, CO 14 DNI
Dzięki własnym rozwiązaniom szybko i dokładnie wykonujemy spis z natury, nie zanieczyszczając alkoholi przez przelewanie ich do menzurek.
Błąd pomiaru nie przekracza 5% badanej pozycji (dla zawartości 700ml pomiar z dokładnością do 35ml).

INWENTARYZACJA – PRZEDSTAWIENIE OBIEKTYWNYCH, PRECYZYJNYCH I RZETELNYCH WYNIKÓW
Wyniki inwentaryzacji, czyli wskazanie niedoborów oraz nadwyżek badanych produktów są zwieńczeniem całego procesu inwentaryzacyjnego.
Dzięki przeprowadzaniu spisów z dużą częstotliwości, doprowadzamy do obniżenia kosztów zarządzania zapasami magazynowymi, które mogą wynikać z nadużyć ze strony pracowników lub ze zmieniających się cen rynkowych poszczególnych surowców, które monitorujemy analizując dokumenty magazynowe.

FOOD COST– RACHUNEK SZEFA KUCHNI
Jeden z ważniejszych elementów rachunku zysku i strat w gastronomi. Utrzymanie wskaźnika na prawidłowym pożądanym poziomie może mieć kluczowe znaczenie czy osiągniemy sukces.
Pomożemy wyliczyć food cost poszczególnych potraw, ustalić minimalną cenę sprzedaży. Sprawdzimy czy food cost za badany okres mieści się w założonym przedziale.
Sprawimy że tworzenie nowych dań i wyliczanie ich ceny sprzedaży będzie szybkie, proste i precyzyjne.